• ×

  İl Başkanı

  TURHAN KALAYCI

  TURHAN KALAYCI 01.03.1971 BARTIN DOĞUMLUYUM. 1989 YILINDA BARTIN İMAM HATİP LİSESİ’NDEN, 1997 YILINDA MISIR EL EZHER ÜNİVERSİTESİ’NDEN MEZUN OLDUM. ALMANYA’DA ÖZEL SEKTÖRDE YILLARCA ÇALIŞTIM. YİNE ALMANYA’DA VE AFRİKA’DA İLETİŞİM SEKTÖRÜNDE FİRMA KURARAK TİCARET YAPTIM. AYRICA ALMANYA’DA 6 YIL DERNEK BAŞKANLIĞI YAPTIM. LİDERİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZ SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEY’İN İSTEĞİ ÜZERİNE ALMANYA’DA KURULAN AVRUPA – TÜRK DEMOKRATLAR BİRLİĞİ’NİN YAPILANMASINDA GÖREV ALDIM. HALEN 2011 YILINDA BARTIN MERKEZDE KURULAN KALAYCIOĞULLARI İNŞAAT LTD. ŞTİ FİRMA ORTAĞIYIM. MÜSİAD BARTIN ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE BARTIN SPOR YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMAKTAYIM. EVLİYİM BURSA’DA İLAHİYAT FAKÜLTESİNDE OKUYAN BİR KIZIM , BARTIN’DA İNŞAAT FAKÜLTESİNDE OKUYAN BİR OĞLUM VAR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ İHSAN UÇAR

  1957 BARTIN DOĞUMLUYUM..2003 YILINDA ZONGULDAK BELEDİYESİNDEN PUANTÖR OLARAK EMEKLİ OLDUM.10 YILDIR AK PARTİ İÇİNDE SİYASET YAPMAKTAYIM. DAHA ÖNCE ZONGULDAK BELEDİYE İŞ SENDİKASINDA SENDİKACILIK YAPTIM.ŞU ANDA İSE BARTIN ÇAYDÜZÜ MAHALLESİ YÖNETİMİNDE GÖREVLİYİM. EVLİ 2 ÇOCUK SAHİBİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ OSMAN ÖZYURT

  27.11.1960 YILINDA ÇATALAĞZI DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ GÜRGENPINARI İLKÖĞRETİM OKULUNDA TAMAMLADIM.2007 YILINDA AK PARTİ 3.OLAĞAN İL KONGRESİNDE İL YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ.DAHA SONRA İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM. 2012 YILI 4.OLAĞAN İL KONGRESİNDE DE TEKRAR İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLEREK, SEÇİM İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM.EVLİ, 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYHAN DÖNMEZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYHAN ÖZÇELİK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BARBAROS AL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BEKİR SEZGİN

  1961 KURUCAŞİLE DOĞUMLUYUM.İLK ÖĞRENİMİMİ BARTIN HENDEKYANI İLKOKULUNDA, ORTA ÖĞRENİMİMİ İSE ADAPAZARI SAKARYA ATATÜRK LİSESİNDE TAMAMLADIM. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. 1984-1994 YILLARINDA BARTIN DEFTERDARLIĞINDA MİLLİ EMLAK MEMURU, 1994-1997 YILLARINDA BARTIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE MÜDÜRÜ, 1997-1998 SSK HASTANESİ MÜDÜRÜ, 1998-2005 YILLARINDA SSK HASTANESİNDE MÜDÜR YARDIMCILIĞI, 2005-2008 BARTIN DEVLET HASTANESİ MÜDÜR YARDIMCILIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. MİLLİ GENÇLİK VAKFI BARTIN ŞUBE YÖNETİMİ ÜYESİ,1991-1992 YILLARINDA REFAH PARTİSİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.2009 YILINDA YAPILAN 3.OLAĞAN İL KONGRESİNDE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLEREK,AR-GE BAŞKANLIĞI VE SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNE GETİRİLDİM.2012 YILINDA YAPILAN 4.OLAĞAN İL KONGRESİNDE DE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLEREK, İL MUHASİBİ GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CAHİT KEMİK

  1960 BARTIN MERKEZ DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA EĞİTİMİMİ BARTINDA TAMAMLADIM. 1983 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.1986 İ.T.Ü İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE MİMARLIK ANABİLİM DALINDA MASTER (YÜKSEK LİSANS) EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM.1984 YILINDAN İTİBAREN KENDİ İNŞAAT ŞİRKETİMDE YÜKSEK MİMAR OLARAK İŞ HAYATINA ATILDIM. HALEN KENDİ ŞİRKETİMDE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM. AYRICA TMMOB MİMARLAR ODASI 5 DÖNEM BARTIN MİMARLAR ODASI İL BAŞKANLIĞI YAPTIM. AK PARTİYE 2003 YILINDA KATILDIM.AKTİF SİYASETİN İÇİNDE YER ALMADIM. 2014 MAHALLİ SEÇİMLERDE AK PARTİDEN BARTIN BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİM. HALEN AK PARTİ İL YÖNETİMİNDE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CİHAT BİLGİN

  28.026.1973 BARTIN DOĞUMLUYUM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İKTİSAT FAKÜLTESİ MEZUNUYUM.2000 YILINDAN BU YANA SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR OLARAK SERBEST ÇALIŞMAKTAYIM.2002 YILINDAN BU YANA AK PARTİ ÜYESİYİM.2002-2003, 2006-2016 YILLARI ARASI İL YÜRÜTME VE YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EKREM YILMAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FERİDE ÖZKARDEŞ

  1979 Yılında Bartın İli Ulus İlçesinde doğdum, İlk öğretim ve Lise öğrenimi Bartın İlinde tamamladım. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesinde bitirdikten sonra bir yıl Bartın adliyesinde Avukatlık yaptım, 2003 yılından itibaren fiili Avukatlık yapmaktayım, iki dönemden beri Ak Parti Merkez İlçe Yönetim kurulunda görev almaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÖKSEL CANDAN

  1978 BARTIN DOĞUMLUYUM.2006 DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. 4 YILDIR BARTIN BAROSUNA KAYITLI OLARAK AVUKATLIK MESLEĞİMİ YAPMAKTAYIM.2007 3.OLAĞAN İL KONGRESİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.2012 YILINDA YAPILAN 4.OLAĞAN İL KONGRESİNDE DE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLEREK SEÇİM İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.EVLİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL KÖKOĞLU

  1978 yılında Bartın İlinde doğdum, 1989 yılında ilk okulu Ağdacı köyünde bitirdim ve bir yıl kadar kuran kursunda eğitim aldım, 1998 yılında askerliği yaptıktan sonra serbest meslek olarak çalışmaya başladım, 2001 yılında Ak Parti'nin Bartin İli kurucu üyelerindenim, gençlik kollarında başkan yardımcısı olarak 2006 yılına kadar görev yaptım, 2012 yılında Merkez İlçe yönetim kurulu üyeliğine seçildim halen görevimi devam ettirmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN DEMİRCİ

  1976 YILINDA KUMLUCAD DOĞDUM. İLKOKULU KUMLUCADA ORTAOKULU BARTIN İMAM HATİP LİSESİNDE BİTİRDİM. DAHA SONRA İŞLERLE İLGİLİ ARA VERİP ÇALIŞMA HAYATINA ATILDIM. DEDEMİN KURDUĞU TİCARETHANEYİ YÜRÜTMEYE BAŞLADIM. BU ARADA DIŞARIDAN LİSE TAHSİLİMİ TAMAMLADIM. 1996 YILINDA ASKERLİK GÖREVİMİ TAMAMALDIM. İŞ HAYATINA YENİDEN BAŞLADIKTAN SONRA YÖREMİZDAKİ OKULUMUZ YİBO OKULUNUN VE MEHMET AKİF ERSOY OKULUNUN DERNEK BAŞKANLIKLARINI YAPTIM. BUNUN YANINDA KUMLUCA ESNAF SPOR YÖNETİCİLİĞİ VE BU DÖNEMLERDE KURULAN AK PARTİMİZLE SİYASİ HAYATIMA ATILDIM.2004 SEÇİMLERİNDE KUMLUCA BELEDİYESİNE PARTİMİZDEN MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİM. HALEN BARTINDA KURDUĞUMUZ KUMDER SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜNÜN BAŞKAN YARDIMCILIĞINI YAPMAKTAYIM. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL TOKSÖZ

  14.02.1957 Bartın doğumluyum.Ortaokuldan sonra babamın yanında esnaflığa başladım.Emniyet kalkınma derneği ikinci başkanı Bartın spor yönetim Kurulu üyeliği yaptı.Demokrat Partide il başkanlığı, Bartın ticaret ve sanayi odası bir dönem başkanlığını yaptım.Toksözler petrol inşaat nakliyat firması sahibiyim.Evli 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KEREM AYDIN

  15.01.1966 Bayburt doğumluyum.İlkokul Bayburt'ta okudum.Ortaokul Rize'de okudum Orta 3'ten terk ettim.Sonra Kuran Kursu Eğitimi aldım.Askerlikten sonra çalışma hayatına atıldım.35 yıldır Tekstil sahibiyim.AY-TİM Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesiyim.Evli 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHARREM BAYRAKTAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT YILDIRIM

  08.06.1978 Bartın doğumluyum.Liseyi Tekirdağ'da okudum.Üniversite eğitimim devam ediyor.Ak Parti Siyaset Akademisi bitirdim.Bartın'da inşaat ve emlak sektöründe faaliyet gösteren firmam var.Bartın Spor Basın Sözcülüğü yapmaktayım.Bartın üniversitesi derneği başkan yardımcılığı yapmaktayım.Evli 2 çocuk babasıyım.Ak partide 2002 bu yana aktif olarak siyaset yapmaktayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ZENGİN

  20.10.1962 Bartın doğumluyum.Ortaokul mezunuyum.1990 yılında Ana-vatan Partisinde Siyasete başladım.1994-1999 yılları arası Belediye Başkan Vekilliği görevinde bulundum.2006-2009 Ak Parti Teşkilat Başkanlığı yaptım.Sivil Toplum Örgütlerinde görev yaptım.15 sene Bartın Spor Yöneticilik yaptım ve halen Bartın Üniversite Dernek Başkanıyım.Evli 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUZAFFER YELKENCİ

  15.05.1964 YILINDA AMASRA GÖÇKÜN DEMİRCİ KÖYÜ DOĞUMLU OLUP,GÖÇKÜN DEMİRCİ İLKOKULU BİTİRİP, ORTAOKULU İSTANBUL FATİH BOZDOĞAN ORTAOKULUNU BİTİRDİKTEN SONRA, İSTANBUL KADIRGA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNİ 1981-1982 DE MEZUN OLDUM.1983 YILINDA BARTINA DÖNDÜM.1983 YILINDA PLASTİK İNŞAAT MALZEMELERİ İMALATIYLA İŞ HAYATINA BAŞLADIM.SAHİBİ OLDUĞUM DÖRT ŞİRKETTEN BİRİ OLAN YEPSA A.Ş YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPIYORUM.SİYASETE 1977 ADALET PARTİSİ İSTANBUL FATİH İLÇESİNDE BAŞLADIM.BARTIN DOĞRU YOL PARTİSİ NDE DEVAM ETTİM.DÖRT DÖNEM DOĞRU YOL PARTİSİ BARTIN İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜM.2011 GENEL SEÇİMLERİNDE D.Y.P DEN İSTİFA EDİP, AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLMAK İÇİN AK PARTİYE GEÇTİM VE ADAY ADAYI OLDUM.SEÇİMDEN SONRA YAPILAN 2012 YILI 3.OLAĞAN İL KONGRESİYLE AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLEREK, DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZGE DUDU ÇANAKCI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RECEP KANTARCIOĞLU

  BARTIN BUDAKDÜZÜ KÖYÜ NÜFUSUNA KAYITLI 4 ÇOCUK BABASI EMEKLİ ÖĞRETMENİM. AK PARTİYLE GÖNÜL BAĞIM PARTİMİZ KURULMAZDAN ÖNCE SAYIN BAŞBAKANIMIZI VE ŞİMDİKİ SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ İLE SAYIN ADALET BAKANIMIZ MEHMET ALİ ŞAHİN BEYLERİN BİR AÇILIŞ VESİLESİ İLE KARABÜK SAFRANBOLUYA GELMELERİ İLE BAŞLADI. BEN O GÜN DEVLET MEMURU OLMAMA RAĞMEN AK PARTİNİN KURULUŞUNDA AKTİF GÖREV ALDIM. 28 MART 2004 YEREL SEÇİMLERİNDE PARTİMİZDEN İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİNE ADAY OLMAM İÇİN TEKLİF ALDIM. BUNUN ÜZERİNE İSTİFA EDİP ADAY OLDUM. SEÇİLDİKTEN SONRAA EMEKLİLİĞİM GELDİĞİ İÇİN EMEKLİ OLDUM. HALEN AK PARTİ İL GENEL MECLİSİ ÜYELİK GÖREVİNE DEVAM EDİYORUM. BU SÜRE ZARFINDA İHTİSAS KOMŞSYONLARININ TAMAMMINA YAKININDA YA KOMİSYON ÜYESİ YADA KOMİSYON BAŞKANLIKLARI GÖREVLERİNDE BULUNDUM.HALEN İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYON BAŞKANLIĞI EĞİTİM KÜLTÜR VE SOSYAL HİZM. KOMİSYON ÜYELİĞİ TARIM KOMİSYON ÜYELİĞİ ÇEŞİTLİ İŞLER KOMİSYON ÜYELİĞİ İNSAN KAYNAKLARI VEARGE KOMİSYON ÜYELİKLERİ GÖREVLERİM DEVAM ETMEKTE OLUP İLAVE OLARAK BARTIN DEVLET HASTANESİ HASTA HAKLARI KURULU ÜYELİĞİ İL MİLLİ EĞİTİM ŞURA ÜYELİĞİ BARTIN BELEDİYESİ KENT KONSEYİ MECLİS ÜYELİĞİ ARIT BELEDİYESİ KOZCAĞIZ BELEDİYESİ HASANKADI BELEDİYESİ KENT KONSEYİ ÜYELİKLERİM DEVAM ETMEKTEDİR. HALEN AK PARTİ İL GENEL MECLİSİ GRUP BAŞKANLIĞI GÖREVİM DE DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RECEP REGAİP BAYRAKTAR

  1979 Bartın İli Merkez Sütlüce Köyü doğumlu, İlk ve Orta öğrenimini Bartın'da Lise öğrenimini Kastamonu Devlet parasız yatılı olarak bitirdikten sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ön Lisans Halkla İlilşkiler bölümü mezunu ve Lisans İktisat bölümünden mezun oldu. Askerlik hizmetini 2000 yılında Sakarya kışlasında bölük yazıcısı olarak tamamladı.Askerlik sonrası bilişim ve internet hizmeti veren işyeri kurarak esnaflı'ğa başladı.2003 yılında Kurucaşile Ziraat Odası yönetim kurulu üyesi ve kuruculuğunu ve aynı zamanda Amasra Ziraat Odasının açılmasını sağladı Siyasete Ak Parti kuruluşunda Bartın İli teşkilatlanmasında Kozcağız belde kurucusu olarak göreve başladı ve daha sonra Bartın İli Merkez İlçe teşkilatında başkan yardımcısı, bir sonraki seçim sürecinde İl Başkanı yardımcılığı, 2009 Yerel 2011 Referandum ve Genel seçimlerde Seçim Koordinasyon Merkezi başkan yardımcılığı ve 2011 atama merkez ilçe başkanı ardından 2012 seçimle tekrar merkez ilçe başkanlığı görevlerinde bulundu,2014 yerelseçimlerinde il genelmeclis üyeliği ve grup başkanvekilliği,2014 il yönetim kurulu seçim işleri başkanı,2015 il yönetim kurulu seçim işleri başkanlığını yürütüyor.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SABRİ AÇIKGÖZ

  1960 yılında Bartın İli Ulus İlçesi Ceyüpler köyünde doğdum ve İlkokulu aynı köyde, Liseyi Bartın Endüstri Meslek Lisesinde, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunu bitirdim. 1984 yılında askerlik hizmetini yaptım, 1986 yılında Zonguldak PTT Baş Müdürlüğünde memur olarak göreve başladım, 1993 yılında Bartın PTT Baş Müdürlüğüne Şef olarak atandım, 1997 yılında uzman 2000 yılında İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptım ve 2011 yılında emekli oldum.2012 yılında Ak Parti Merkez İlçe seçimlerinde yönetim kuruluna seçildim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SANEM ÇÖME TAŞDEMİR

  12.09.1982 tarihinde Bartın’da doğdum. İlk-orta-lise eğitimimi Bartın’da tamamladım.2008 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. Avukatlık stajımı Bartın barosunda gerçekleştirdikten sonra Bartın Barosuna bağlı olarak 7 yıldır avukatlık mesleğini icra etmekteyim. Üniversite eğitimim sırasında annem Sevgi Çöme’nin Bartın Ak parti Kurucu kadın kolları başkanı olması nedeni ile Ankara’daki çalışmalara katılarak, partinin kuruluş safhasındaki ve sonrasındaki birçok çalışmalarına tanıklık ettim.2014 yerel seçimlerinde AK partiye aktif üye olarak belediye meclisi AK parti 7.sıra adayı oldum.30 Mart 2014 de Bartın’da alınan oy yüzdesine göre belediye meclisine partimizden 6 kişi girebilmesi nedeni ile 1.sıra yedek olarak mazbatamı aldım.2014 yılı haziran ayında o dönem İl başkanımız Yaşar Arslan’ın oluşturduğu il yönetimde Sosyal İşler başkanı olarak görev aldım.5 Şubat 2015 tarihinde Bartın Belediyesi meclis üyemiz Osman Turna’nın istifası üzerine Bartın Belediye Meclisi Ak Parti grup üyesi olarak meclise katıldım. Halen Bartın Belediye Meclisi AK parti grubunda görevimi ifa etmekle birlikte, il Başkanımız Hüseyin Manav’ın oluşturduğu il yönetiminde İnsan hakları birim başkanı olarak aktif görev yapmaktayım. Ayrıca Bartın valiliği il İnsan hakları kurulunda partimizi temsil etmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SELAHATTİN DİNÇER ÇAVUŞOĞLU

  1965 BARTIN DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA LİSEYİ BARTINDA BİTİRDİM.1988 YILI İTİBARİYLE TİCARET HAYATINA BAŞLADIM VE HALEN DAHA DEVAM ETMEKTEYİM.2012 YILINDA YAPILAN 4.OLAĞAN İL KONGRESİNDE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLEREK, EKONOMİ İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM.EVLİ OLUP, 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERCAN DURASI

  18.08.1984 TARİHİNEDE ÇAYCUMADA DOĞDUM,İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ BARTIN ANADOLU LİSESİNDE TAMAMLADIM.SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE KİMYA MÜHENDİSLİĞİ VE EŞZAMANLI OLARAK DA ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME LİSANSI YAPTIM.MEZUNIYETIMIN ARDINDAN BARTIN’DA ÖZEL BİR ŞİRKETTE 2 YIL ORTA VE ÜST DÜZEY YÖNETİCİLİK YAPTIM,TİCARET YAPMA İSTEĞİYLE AYRILDIĞIM İŞ YERİMDEN SONRA 4 YIL AİLE İŞLETMEMİZDE PAREKENDE TİCARETİ YAPTIM.2013 YILINDA OTEL SEKTÖRÜNE GİREREK OTEL İŞLETMECİLİĞİ YAPMAKTAYIM.2,5 YILDIR EVLİYİM. SİYASET HAYATIMA MART 2012 YILINDA IL YÖNETIM KURULU YEDEK ÜYESİ OLARAK AK PARTİ’DE BAŞLADIM,TEMMUZ 2012 VE EYLÜL 2013 TARİHLERİ ARASINDA İL GENCLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI YAPTIM.OTEL İŞLETMECİLİĞİNE YENİ BAŞLAMAM DOLAYISIYLA YAKLAŞIK 1 YIL ARA VERDİĞİM SİYASET HAYATIMA İL BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞIMLA GERİ DÖNDÜM,İL BAŞKANLIĞI İÇİN ÖN ELEME MULAKATLARINDA SON 4’E KALARAK SAYIN BAŞBAKANIMIZLA GÖRÜŞDÜM.7 OCAK 2015 TARİHİNDE YAPILAN KONGREMİZ İLE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ,ARDINDAN YAPILAN GÖREV DAĞILIMI İLE DE İL AR-GE BAŞKANI OLDUM VE HALEN GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  UĞUR YILMAZ

  1969 Bartın doğumlu. İlk orta Okulu Kızılelma köyünde Liseyi Bartın'da bitirdi . Önlisans Sakarya’da İTÜ SMYO Motor teknikerliğini bitirdi.ayrıca Lisans eğitimini AÜ İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünü bitirdi. Bartın da özel bir sürücü Kursunda 3 yıl İdarecilik yaptım.1996 Yılından 2004 yılları arasında SYD Vakfında Veri hazırlama memurluğu ve idarecilik yaptı 2005 yılında kendi işini kurdu.Halen eşi ile beraber aynı işyerini işletmektedir. Ak Partıde Delege Köy Temsilciliği İl Genel Meclisi 1.Yedek Üyeliği, İl Teşkilat Başkanlığı ,İl Dış İlişkiler Başkanlığı, İl Ekonomik İşler Başkanlığı ve İl Sosyal Politikalar Başkanlığı görevlerinde bulundu. Cumhurbaşkanlığı Seçiminde SKM Sekreterliği 7 Haziran 2015 de İl SKM Başkanlığı, 1 Kasım 2015 İl SKM Başkanlığı Görevlerinde bulundu. 2014 Yerel Yönetimler İl Genel Meclisi Son Sıradan Aday gösterildi ancak seçilemedi.Bartın Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Derneği Başkanı,KASKEF Yönetim Kurulu Üyesi,TUSEKON Yönetim Kurulu Üyeliği görevleri devam ediyor.Ak Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı görevine devam ediyor.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZELİHA KAYA

  11.06.1975 Bartın doğumluyum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümü önlisans mezunuyum.2013'ten buyana Ticaretle uğraşıyorum kültür mantarı üreticiliği yapıyorum.Evli 2 çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZELİHA KIŞLABAYRAK

  1959 Çaycuma doğumluyum. 2004 YILINDAN BU YANA AK PARTİ ÜYELİĞİM DEVAM ETMEKTEDİR.2007 YILINDA KADIN KOLLARI YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.2008 YILINDA KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİYDİM. 2009 YILINDA DA İL KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLEREK,İL SEKRETERLİĞİ GÖREVİNE GETİRİLDİM. SONRA 4 MART 2012 YILINDA 3.OLAĞAN KONGRESİNDE DE KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLEREK SİYASİ VE HUKUKİ İŞLERİ BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM VE BU GÖREVDE HALEN DEVAM ETMEKTEYİM.EVLİ, 2 ÇOCUK ANNESİYİM.