• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MUZAFFER YELKENCİ

  15.05.1964 YILINDA AMASRA GÖÇKÜN DEMİRCİ KÖYÜ DOĞUMLU OLUP,GÖÇKÜN DEMİRCİ İLKOKULU BİTİRİP, ORTAOKULU İSTANBUL FATİH BOZDOĞAN ORTAOKULUNU BİTİRDİKTEN SONRA, İSTANBUL KADIRGA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNİ 1981-1982 DE MEZUN OLDUM.1983 YILINDA BARTINA DÖNDÜM.1983 YILINDA PLASTİK İNŞAAT MALZEMELERİ İMALATIYLA İŞ HAYATINA BAŞLADIM.SAHİBİ OLDUĞUM DÖRT ŞİRKETTEN BİRİ OLAN YEPSA A.Ş YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPIYORUM.SİYASETE 1977 ADALET PARTİSİ İSTANBUL FATİH İLÇESİNDE BAŞLADIM.BARTIN DOĞRU YOL PARTİSİ NDE DEVAM ETTİM.DÖRT DÖNEM DOĞRU YOL PARTİSİ BARTIN İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜM.2011 GENEL SEÇİMLERİNDE D.Y.P DEN İSTİFA EDİP, AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLMAK İÇİN AK PARTİYE GEÇTİM VE ADAY ADAYI OLDUM.SEÇİMDEN SONRA YAPILAN 2012 YILI 3.OLAĞAN İL KONGRESİYLE AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLEREK, DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  RECEP REGAİP BAYRAKTAR

  1979 Bartın İli Merkez Sütlüce Köyü doğumlu, İlk ve Orta öğrenimini Bartın'da Lise öğrenimini Kastamonu Devlet parasız yatılı olarak bitirdikten sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ön Lisans Halkla İlilşkiler bölümü mezunu ve Lisans İktisat bölümünden mezun oldu. Askerlik hizmetini 2000 yılında Sakarya kışlasında bölük yazıcısı olarak tamamladı.Askerlik sonrası bilişim ve internet hizmeti veren işyeri kurarak esnaflı'ğa başladı.2003 yılında Kurucaşile Ziraat Odası yönetim kurulu üyesi ve kuruculuğunu ve aynı zamanda Amasra Ziraat Odasının açılmasını sağladı Siyasete Ak Parti kuruluşunda Bartın İli teşkilatlanmasında Kozcağız belde kurucusu olarak göreve başladı ve daha sonra Bartın İli Merkez İlçe teşkilatında başkan yardımcısı, bir sonraki seçim sürecinde İl Başkanı yardımcılığı, 2009 Yerel 2011 Referandum ve Genel seçimlerde Seçim Koordinasyon Merkezi başkan yardımcılığı ve 2011 atama merkez ilçe başkanı ardından 2012 seçimle tekrar merkez ilçe başkanlığı görevlerinde bulundu,2014 yerelseçimlerinde il genelmeclis üyeliği ve grup başkanvekilliği,2014 il yönetim kurulu seçim işleri başkanı,2015 il yönetim kurulu seçim işleri başkanlığını yürütüyor.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MURAT YILDIRIM

  08.06.1978 Bartın doğumluyum.Liseyi Tekirdağ'da okudum.Üniversite eğitimim devam ediyor.Ak Parti Siyaset Akademisi bitirdim.Bartın'da inşaat ve emlak sektöründe faaliyet gösteren firmam var.Bartın Spor Basın Sözcülüğü yapmaktayım.Bartın üniversitesi derneği başkan yardımcılığı yapmaktayım.Evli 2 çocuk babasıyım.Ak partide 2002 bu yana aktif olarak siyaset yapmaktayım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  UĞUR YILMAZ

  1969 Bartın doğumlu. İlk orta Okulu Kızılelma köyünde Liseyi Bartın'da bitirdi . Önlisans Sakarya’da İTÜ SMYO Motor teknikerliğini bitirdi.ayrıca Lisans eğitimini AÜ İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünü bitirdi. Bartın da özel bir sürücü Kursunda 3 yıl İdarecilik yaptım.1996 Yılından 2004 yılları arasında SYD Vakfında Veri hazırlama memurluğu ve idarecilik yaptı 2005 yılında kendi işini kurdu.Halen eşi ile beraber aynı işyerini işletmektedir. Ak Partıde Delege Köy Temsilciliği İl Genel Meclisi 1.Yedek Üyeliği, İl Teşkilat Başkanlığı ,İl Dış İlişkiler Başkanlığı, İl Ekonomik İşler Başkanlığı ve İl Sosyal Politikalar Başkanlığı görevlerinde bulundu. Cumhurbaşkanlığı Seçiminde SKM Sekreterliği 7 Haziran 2015 de İl SKM Başkanlığı, 1 Kasım 2015 İl SKM Başkanlığı Görevlerinde bulundu. 2014 Yerel Yönetimler İl Genel Meclisi Son Sıradan Aday gösterildi ancak seçilemedi.Bartın Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Derneği Başkanı,KASKEF Yönetim Kurulu Üyesi,TUSEKON Yönetim Kurulu Üyeliği görevleri devam ediyor.Ak Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı görevine devam ediyor.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  İSMAİL TOKSÖZ

  14.02.1957 Bartın doğumluyum.Ortaokuldan sonra babamın yanında esnaflığa başladım.Emniyet kalkınma derneği ikinci başkanı Bartın spor yönetim Kurulu üyeliği yaptı.Demokrat Partide il başkanlığı, Bartın ticaret ve sanayi odası bir dönem başkanlığını yaptım.Toksözler petrol inşaat nakliyat firması sahibiyim.Evli 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  SELAHATTİN DİNÇER ÇAVUŞOĞLU

  1965 BARTIN DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA LİSEYİ BARTINDA BİTİRDİM.1988 YILI İTİBARİYLE TİCARET HAYATINA BAŞLADIM VE HALEN DAHA DEVAM ETMEKTEYİM.2012 YILINDA YAPILAN 4.OLAĞAN İL KONGRESİNDE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLEREK, EKONOMİ İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM.EVLİ OLUP, 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  KEREM AYDIN

  15.01.1966 Bayburt doğumluyum.İlkokul Bayburt'ta okudum.Ortaokul Rize'de okudum Orta 3'ten terk ettim.Sonra Kuran Kursu Eğitimi aldım.Askerlikten sonra çalışma hayatına atıldım.35 yıldır Tekstil sahibiyim.AY-TİM Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesiyim.Evli 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  MUSTAFA ZENGİN

  20.10.1962 Bartın doğumluyum.Ortaokul mezunuyum.1990 yılında Ana-vatan Partisinde Siyasete başladım.1994-1999 yılları arası Belediye Başkan Vekilliği görevinde bulundum.2006-2009 Ak Parti Teşkilat Başkanlığı yaptım.Sivil Toplum Örgütlerinde görev yaptım.15 sene Bartın Spor Yöneticilik yaptım ve halen Bartın Üniversite Dernek Başkanıyım.Evli 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  CİHAT BİLGİN

  28.026.1973 BARTIN DOĞUMLUYUM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İKTİSAT FAKÜLTESİ MEZUNUYUM.2000 YILINDAN BU YANA SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR OLARAK SERBEST ÇALIŞMAKTAYIM.2002 YILINDAN BU YANA AK PARTİ ÜYESİYİM.2002-2003, 2006-2016 YILLARI ARASI İL YÜRÜTME VE YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  SERCAN DURASI

  18.08.1984 TARİHİNEDE ÇAYCUMADA DOĞDUM,İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ BARTIN ANADOLU LİSESİNDE TAMAMLADIM.SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDE KİMYA MÜHENDİSLİĞİ VE EŞZAMANLI OLARAK DA ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME LİSANSI YAPTIM.MEZUNIYETIMIN ARDINDAN BARTIN’DA ÖZEL BİR ŞİRKETTE 2 YIL ORTA VE ÜST DÜZEY YÖNETİCİLİK YAPTIM,TİCARET YAPMA İSTEĞİYLE AYRILDIĞIM İŞ YERİMDEN SONRA 4 YIL AİLE İŞLETMEMİZDE PAREKENDE TİCARETİ YAPTIM.2013 YILINDA OTEL SEKTÖRÜNE GİREREK OTEL İŞLETMECİLİĞİ YAPMAKTAYIM.2,5 YILDIR EVLİYİM. SİYASET HAYATIMA MART 2012 YILINDA IL YÖNETIM KURULU YEDEK ÜYESİ OLARAK AK PARTİ’DE BAŞLADIM,TEMMUZ 2012 VE EYLÜL 2013 TARİHLERİ ARASINDA İL GENCLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI YAPTIM.OTEL İŞLETMECİLİĞİNE YENİ BAŞLAMAM DOLAYISIYLA YAKLAŞIK 1 YIL ARA VERDİĞİM SİYASET HAYATIMA İL BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞIMLA GERİ DÖNDÜM,İL BAŞKANLIĞI İÇİN ÖN ELEME MULAKATLARINDA SON 4’E KALARAK SAYIN BAŞBAKANIMIZLA GÖRÜŞDÜM.7 OCAK 2015 TARİHİNDE YAPILAN KONGREMİZ İLE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ,ARDINDAN YAPILAN GÖREV DAĞILIMI İLE DE İL AR-GE BAŞKANI OLDUM VE HALEN GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  SABRİ AÇIKGÖZ

  1960 yılında Bartın İli Ulus İlçesi Ceyüpler köyünde doğdum ve İlkokulu aynı köyde, Liseyi Bartın Endüstri Meslek Lisesinde, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunu bitirdim. 1984 yılında askerlik hizmetini yaptım, 1986 yılında Zonguldak PTT Baş Müdürlüğünde memur olarak göreve başladım, 1993 yılında Bartın PTT Baş Müdürlüğüne Şef olarak atandım, 1997 yılında uzman 2000 yılında İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptım ve 2011 yılında emekli oldum.2012 yılında Ak Parti Merkez İlçe seçimlerinde yönetim kuruluna seçildim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  SANEM ÇÖME TAŞDEMİR

  12.09.1982 tarihinde Bartın’da doğdum. İlk-orta-lise eğitimimi Bartın’da tamamladım.2008 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. Avukatlık stajımı Bartın barosunda gerçekleştirdikten sonra Bartın Barosuna bağlı olarak 7 yıldır avukatlık mesleğini icra etmekteyim. Üniversite eğitimim sırasında annem Sevgi Çöme’nin Bartın Ak parti Kurucu kadın kolları başkanı olması nedeni ile Ankara’daki çalışmalara katılarak, partinin kuruluş safhasındaki ve sonrasındaki birçok çalışmalarına tanıklık ettim.2014 yerel seçimlerinde AK partiye aktif üye olarak belediye meclisi AK parti 7.sıra adayı oldum.30 Mart 2014 de Bartın’da alınan oy yüzdesine göre belediye meclisine partimizden 6 kişi girebilmesi nedeni ile 1.sıra yedek olarak mazbatamı aldım.2014 yılı haziran ayında o dönem İl başkanımız Yaşar Arslan’ın oluşturduğu il yönetimde Sosyal İşler başkanı olarak görev aldım.5 Şubat 2015 tarihinde Bartın Belediyesi meclis üyemiz Osman Turna’nın istifası üzerine Bartın Belediye Meclisi Ak Parti grup üyesi olarak meclise katıldım. Halen Bartın Belediye Meclisi AK parti grubunda görevimi ifa etmekle birlikte, il Başkanımız Hüseyin Manav’ın oluşturduğu il yönetiminde İnsan hakları birim başkanı olarak aktif görev yapmaktayım. Ayrıca Bartın valiliği il İnsan hakları kurulunda partimizi temsil etmekteyim.