• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET NECATİ ERKAL

  Kurucaşile

  AK PARTİ KURUCU ÜYELERİNDEN OLUP 2002 YILINDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ , SKM BAŞKANLIĞI , EKONOMİK İŞLER BAŞKANLIĞI ŞU ANDA DA İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ EYÜPUSTAOĞLU

  Merkez

  14.03.1966 BARTIN DOĞUMLUYUM .İLK ,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ BARTIN’DA TAMAMLADIM.YÜKSEK ÖĞRETİMİMİ ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİNDE TAMAMLADIKTAN SONRA 15 MAYIS 1992 TARİHİNDE TURAN IŞIK’ A AİT OLAN SÜRÜCÜ KURSUNDA TRAFİK VE ÇEVRE BİLGİSİ ÖĞRETMENİ OLARAK GÖREVE BAŞLADIM. 2005 YILINDA 13 YILLIK GÖREVİMDEN AYRILARAK KAZANMIŞ OLDUĞUM GÜVEN VE EDİNMİŞ OLDUĞUM TECRÜBE İLE YOLA ÇIKARAK EYÜP ŞAHİN SÜRÜCÜ KURSU’ NU KURDUM. 2009 YILINDA YAPILAN 3.OLAĞAN İL KONGRESİNDE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM VE DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM.2012 YILI MART AYINDA YAPILAN 4.OLAĞAN İL KONGRESİNDE DE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLEREK, HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM KASIM 2013 TE ATAMA İLE İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİM.16.12.2014 TARİHİNDE 5. OLAĞAN KONGREDE İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE TEKRAR SEÇİLDİM.EVLİ, 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  BEKİR KARABACAK

  Amasra

  1971 zonguldak doğumluyum.35 yıldır amasra da ikamet etmekteyim.2008 yılında AKPARTİ ye ilçe yön.kur üyesi olarak katıldım.Halen ilçe başkanlığı görevinde bulunmaktayım.Amasrada esnaflık yapmaktayım.Evli ve iki çocuk babasıyım.ilk orta ve lise eğitimimi amasrada tamamladım.Trakya üni.maden bölümü mezunuyum.evli 2 cocuk babasıyım

 • ×

  İlçe Başkanı

  KADİR SARAÇ

  Ulus

  Ak Parti Belediye Meclis Üyeliği. 2014 ilçe Başkanı olarak seçildim.Halen İlçe başkanlığı olarak görevime devam etmekteyim.